N asi klienci to zwykli-niezwykli ludzie, to handlowcy, biznesmeni, urzędnicy, nauczyciele, matki i babcie, wielbiciele kotów, rowerzyści, marzyciele i ludzie mocno stąpający po ziemi, ludzie weseli i poważni. Ci, którzy kochają góry, las i ci dla których bez wielkomiejskiego zgiełku cisza w uszach gra. To firmy, organizacje, przedszkola, zakłady pracy. Wymieniać można długo, lecz dla wszystkich niezwykle istotną rzeczą jest zatrzymanie w kadrze najważniejszych chwil i zaprezentowanie się od jak najlepszej strony.

Na sesję fotograficzną zapraszamy każdego, bez względu na wiek, płeć, wzrost i kolor włosów.

Nie ma wątpliwości, że ciąża jest jednym z najbardziej magicznych momentów w życiu kobiety. W życiu rodziny. Jest niezwykłym czasem oczekiwania na cud narodzin.

Coraz częściej rodzice decydują się na wykonanie sesji noworodkowej. Nic w tym dziwnego, bo zdjęcia robione maluszkom mają w sobie mnóstwo magii.

Żaden dzień z życia dziecka już nigdy się nie powtórzy. My rodzice dostrzegamy to szczególnie mocno, kiedy nasze niemowlę w zawrotnym tempie zmienia się w przedszkolaka, a następnie w ucznia.

W dzisiejszych czasach fotografia chrztu w studio nabiera nowych kolorów. Sesje na chrzest zarezerwowane dotąd i realizowane w plenerze, zawitały ponownie do studia. 

Sesja komunijna w studio??? Jak najbardziej. Tak - wiemy, że w dzisiejszych czasach fotografia komunijna tak samo jak fotografia chrztu jest zarezerwowana dla pleneru.

Żyjemy w świecie, w którym nie ma granic. Dzieci dorastają, rozjeżdżają się po świecie, albo na studia albo do pracy.

Narzeczeczeństwo. Czy ktoś się kiedyś zastanawiał co to oznacza? To uroczysta umowa zawarta między kobietą i mężczyzną. 

Fotografia ślubna kojarzy się przede wszystkim z kościołem, potem może z salą weselną, a już na pewno ze zdjęciami w plenerze.

Znane powiedzenie mówi „jak cię widzą, tak cię piszą”. W obecnych czasach powiedzenie to nabiera nowego znaczenia.

Noooo, do fotografii okolicznościowej to już chyba nikogo nie trzeba przekonywać :). Okoliczności do uwiecznienia jest tak wiele, od urodzin roczkowych, 18-stych i kolejnych... 

Nie będzie to żadnym odkryciem jak powiem, że czas pędzi nieubłaganie. Odlicza się czas od świąt do świąt. Tak, wiemy :) w święta najfajniej się świętuje. 

Fotografia indywidualna to Twój czas. Zrób sobie prezent. Nie za rok, nie jak będzie ładna pogoda, nie „jak schudnę 5 kilo”, nie „jak zamienię brzuch w kaloryfer”. 

Co jest najczęstszym tematem fotografii? Oczywiście człowiek. Uchwycone emocje, gesty, spojrzenia oglądane po latach chwytają za serce. 

Prawda jest taka, że kupujemy najpierw wzrokiem. Zdjęcia produktów w pierwszej kolejności przykuwają uwagę. Wzbudzają zachwyt, wyzwalają chęć zakupu, pobudzają ośrodek głodu :).