Wyjątkowe okazje wymagają od nas wyjątkowych prezentów. Kiedy szukamy upominku na specjalną okazję, chcemy wybrać coś, co zostanie w pamięci obdarowanego na dłużej i wywoła w nim pozytywne emocje. Jedną z możliwości jest zaproszenie na sesję zdjęciową​. Tego rodzaju prezent ucieszy przyszłą mamę, rodziców nowonarodzonego dziecka, narzeczonego oraz każdą bliską nam osobę z każdego możliwego powodu - czy to urodziny, dzień babci, chrzest, stan błogosławiony, ślub, czy święto wiosny, albo ... zupełnie bez powodu. Sesja zdjęciowa w prezencie pozwoli uchwycić najpiękniejsze chwile i szczęśliwe momenty naszego życia. Dlaczego sesja w prezencie ​jest szczególnym upominkiem? Powstałe zdjęcia będą piękną pamiątką, wywołującą wzruszenia i wspomnienia pełne radości.

Kobieto, czy wiesz, że ciąża to kluczowy moment w Twoim życiu?! Nie ślub, nie rozwód, nie kupno domu, czy zasadzenie drzewa, a właśnie ciąża! 

Fotografia noworodkowa, to jedna z tych fotografii, które budzą najwięcej emocji. Oto pojawił się mały człowiek, który nagle stał się całym światem.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Janusz Korczak

Dzieci. Ktoś powiedział, że po dzieciach najlepiej widać upływający czas.

W życiu każdego małżeństwa największym i najwspanialszym przeżyciem jest przyjście na świat dziecka. To duchowe przeżycie łączy ze sobą całą rodzinę.

Biała sukienka, mały elegant w garniturze, zdenerwowani rodzice, atmosfera wyjątkowej chwili... Pierwsza Komunia Święta to jeden z najbardziej niezwykłych dni w życiu człowieka. 

Rodzinna sesja zdjęciowa to klasyka fotografii. Zdjęcia rodzinne, portretowe robiono od zawsze. W czasach gdy nie było aparatów fotograficznych całą pracę wykonywali malarze. 

Czy sesję narzeczeńską można zorganizować w studio? Oczywiście, że tak. Studyjna fotografia narzeczeńska jest w dzisiejszych czasach coraz popularniejsza.

Sesja ślubna wykonana w studio to niewątpliwie klasyka fotografii. Niezwykłe zdjęcia ślubne, portrety, zdjęcia czarno-białe wiszą zapewne w każdym domu naszych rodziców, czy dziadków.

W dzisiejszych czasach coraz większe znaczenie mają zdjęcia wizerunkowe. Ponieważ nasze życie w dużej mierze przybiera formę wirtualną, dużo dzieje się w internecie, który głównie przepełniony jest obrazami. 

Okoliczności wartych uwiecznienia jest tyle ile pomysłów. W dzisiejszych czasach mamy możliwości rejestrowania naszego życia, i jego najlepszych momentów, w sposób prosty i łatwo dostępny. 

Każdego roku w okresie świątecznym wiele osób głowi się nad wymyśleniem prezentu dla najbliższych. Myślimy – czego potrzebują? Co sprawi im przyjemność? Co mogłoby się im przydać? 

W fotografii indywidualnej skupiamy się na jednej osobie, jej poświęcamy czas, dla niej tworzymy ponadczasową pamiątkę. Tak aby zdjęcia oglądane po latach przywoływały miłe wspomnienia.

"Oczy są zwierciadłem duszy”. Można powiedzieć, że portret to klasyka fotografii. Zdjęcia portretowe są jedną z najpopularniejszych jej form. 

Często oglądamy strony z pięknymi i perfekcyjnymi zdjęciami przedmiotów, które kuszą swoim wyglądem i zachęcają do kupowania.

W naszym studio wykonujemy zdjęcia do dokumentów: