Nie ma wątpliwości, że ciąża jest jednym z najbardziej magicznych momentów w życiu kobiety. W życiu rodziny. Jest niezwykłym czasem oczekiwania na cud narodzin.

Wiele się dzieje, wiele się zmienia, szczególnie w nas  – kobietach, za chwilkę mamach… Emocje – od radości i euforii po strach i wątpliwości, jak sobie damy radę. Dobrze, że nie jesteśmy z tym same :). Przecież przyszli tatusiowie również – na swój sposób – są razem z nami w ciąży. Muszą przestawić swoje myślenie i psychicznie przygotować się na duuuże zmiany.

Niezależnie jednak od tego, czy lubisz siebie mniej czy bardziej w tym odmienionym stanie, jedno jest pewne – stan ten jest przejściowy i szczególny – i bez dwóch zdań, wart zapamiętania. Za kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat będziesz chciała pokazać swojemu bardziej lub mniej dorosłemu dziecku początki jego życia. I trzeba sięgnąć po album, a w nim wypadałoby mieć kilka fotek. Oczywiście możesz wykonać sobie selfie w lustrze, Twój mąż/partner może Ci zrobić kilka zdjęć. Albo możesz oddać się w ręce profesjonalistów.

Profesjonalna sesja ciążowa to jest dopiero piękna pamiątka! Czas biegnie bardzo szybko, ucieka przez palce, w codzienności zaciera wspomnienia. Sesja brzuszkowa będzie wspaniałym prezentem dla męża, partnera, dziadków, ale przede wszystkim, będzie prezentem dla Ciebie samej.

Zarówno na sesjach studyjnych jak i plenerowych bardzo mile widziani są partnerzy. Ich obecność często dodaje kobietom otuchy, a także pozwala stworzyć wiele wspólnych, romantycznych ujęć.

 

zdjęcia wkrótce