Zdjęcia to jedna z najpiękniejszych pamiątek z najważniejszych chwil w życiu. Oglądane po latach przypominają o niezwykłych chwilach, pozwalają powracać do minionych przeżyć, dostarczają wiele wzruszeń i uśmiechu.

Zależy nam abyście mogli cieszyć się tą wyjątkową pamiątką.

Działamy jako firma Foto-CHROMińscy, od kilkunastu lat zajmujemy się fotografią i filmowaniem. Szczecinek to nasze miasto rodzinne i tu realizujemy ogromną część naszych projektów. Od początku działalności naszej firmy specjalizujemy się w fotografii reportażowej, portretowej, w fotografii biznesu. Konsekwencją ciągłego rozwoju i poszerzania zakresu naszych usług jest otwarcie studia fotografii w Szczecinku.

Zamiar otwarcia studia chodził nam po głowie od dawna. Planowaliśmy, myśleliśmy, zastanawialiśmy się, szukaliśmy. I oto jest. Znajduje się w Szczecinku przy ulicy Kościuszki 22, w budynku dawnych Lasów Państwowych. Każdy zna to miejsce, więc... zapraszamy aby wejść i umówić się na wybraną sesję.

A jest w czym wybierać :). Od fotografii portretowej i biznesowej, przez fotografię rodzinną i dziecięcą, aż po zdjęcia chrztu, komunii i wiele innych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie zdobywane latami. Naszą wiedzę, która pozwala iść z duchem czasu, a co za tym idzie umiejętność niezagubienia się w ciągle postępującej technologii.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego studia. Czekamy na Was!