Jako firma Foto-CHROMińscy jesteśmy częstym gościem w mieście Bobolice. Nasza firma znana jest głównie jako ekipa foto-video. Większość naszego życia zawodowego poświęcamy sztuce reportażu.
Dzisiaj do Państwa dyspozycji oddajemy nowo otwarte studio fotografii w Szczecinku. Studio fotograficzne jest konsekwencją naszego zamiłowania do fotografii. Jest dopełnieniem fotografii reportażowej, którą zajmujemy się już kilkanaście lat.

W swojej ofercie proponujemy: zdjęcia rodzinne i dziecięce, fotografię brzuszkową, sesje narzeczeńskie i ślubne, zdjęcia na chrzest i komunię. A dla biznesu proponujemy zdjęcia produktowe i sesje biznesowe. Wszystkim, którym kończy się ważność np. dowodu osobistego zapraszamy do zrobienia zdjęć do dokumentów.
Sesję zdjęciową można również podarować na prezent dla bliskiej osoby. Fotografia studyjna w prezencie pozwoli uchwycić najpiękniejsze chwile i szczęśliwe momenty naszego życia. Dlaczego sesja w prezencie jest szczególnym upominkiem? Powstałe zdjęcia będą piękną pamiątką, wywołującą wzruszenia i wspomnienia pełne radości. Zapraszamy do naszego studia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.