Jako firma Foto-CHROMińscy jesteśmy częstym gościem w mieście Czaplinek. Zajmujemy się fotografią i videofilmowaniem. Większość naszej działalności zawodowej poświęcamy sztuce reportażu. Uczestnictwo w wielu rodzinnych uroczystościach oraz możliwość utrwalenia niepowtarzalności zdarzeń daje nam mnóstwo satysfakcji. W naszej pracy stawiamy na ciągły rozwój, dlatego też poszerzamy naszą ofertę o studyjne sesje fotograficzne.

Zdjęcia w studio cieszą się coraz większa popularnością. W swojej ofercie proponujemy: zdjęcia rodzinne i dziecięce, fotografię brzuszkową, sesje narzeczeńskie i ślubne, zdjęcia na chrzest i komunię. A dla biznesu proponujemy zdjęcia produktowe i sesje biznesowe. Wszystkich, którym kończy się ważność np. dowodu osobistego zapraszamy do zrobienia zdjęć do dokumentów.

Sesję zdjęciową można również podarować na prezent dla bliskiej osoby. Fotografia studyjna  w prezencie pozwoli uchwycić najpiękniejsze chwile i szczęśliwe momenty naszego życia. Dlaczego sesja w prezencie jest szczególnym upominkiem? Powstałe zdjęcia będą piękną pamiątką, wywołującą wzruszenia i wspomnienia pełne radości.

Zapraszamy do naszego studia w Szczecinku.